صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/7/29 يكشنبه با حضور معاون بخشداری هلیلان؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش هلیلان برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش هلیلان به ریاست بهروز انوری، معاون انتظامی امنیتی بخشداری هلیلان در کتابخانه فردوسی هلیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان ایلام، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش هلیلان به ریاست بهروز انوری، معاون انتظامی امنیتی بخشداری هلیلان در کتابخانه فردوسی هلیلان برگزار شد.

در ابتدای جلسه نوراله عباداللهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول با تشریح مصوبات جلسه قبل و نتایج پیگیری های انجام شده گفت: کتابخانه ها به عنوان پایگاه اوقات فراغت دائمی، خدمات متنوعی را به مراجعان ارائه می دهند و خوشبختانه با استقبال فراوانی به ویژه از سوی کودکان و نوجوان و جوانان روبه رو شده اند.

وی در ادامه در خصوص اهمیت برگزاری جلسات انجمن اظهار داشت: انجمن کتابخانه های عمومی هر بخش به بررسی مسائل فرهنگی بخش به ویژه مسائل مرتبط به کتابخانه های عمومی می پردازد و از آنجا که بالاترین مقام دولتی هر منطقه ریاست جلسه را بر عهده دارد، بنابراین تمام مصوبات آن لازم اجرا است و اجرای برنامه های فرهنگی و ارائه خدمات فرهنگی را به همراه دارد.

در ادامه جلسه بهروز انوری، معاون بخشدار بخش هلیلان اظهار داشت: با توجه به گسترش فضای مجازی و عمومیت یافتن استفاده از اینترنت دیگر نمی توان به شیوه های سنتی به جذب عضو اقدام کرد؛ باید زیر ساخت های اطلاعاتی و ارتباطی در محیط کتابخانه ها ایجاد شود و با شیوه های انگیزشی جدید به جذب گروه های سنی مختلف اقدام کرد.

وی همچنین گفت: فضای کتابخانه های عمومی محیطی امن و آرام و با صفا است و همه دستگاه ها باید کارمندان و مراجعان خود را به کتابخوانی و مراجعه به کتابخانه های عمومی سوق دهند. همچنین لازم است مدارس بخش با کتابخانه های عمومی ارتباط بهتری داشته باشند و در اجرای برنامه هایی همچون قصه گویی، انشانویسی و انجام پروژه های کلاسی با کتابخانه ها همکاری کنند.

بيشتر
 [PageVisit]