صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/8/26 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام با خانواده شهید کتابدار غلامحسین زینی وند همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام به همراه فرماندار دره شهر و جمعی از کتابداران با خانواده شهید کتابدار غلامحسین زینی وند دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، بیست و سوم آبان ماه ۹۷ همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی، فرماندار دره شهر، روسای اداره کتابخانه ها و بنیاد شهید به همراه جمعی از کتابداران به دیدار خانواده محترم کتابدار شهید غلامحسین زینی وند رفتند و یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این دیدار گفت: امنیت و آرامش امروز جمهوری اسلامی ایران و عزت و سربلندی ملت ایران در جامعه بین الملل از برکت خون شهدا است و دیدار و تکریم خانواده های معظم شهدا وظیفه مذهبی و ملی ما است.

گفتنی است، شهید غلام حسین زینی وند در سال ۱۳۳۵ در خانواده ای مومن و معتقد دیده به جهان گشود .در سال ۱۳۵۴ به خدمت مقدس سربازی اعزام شد . علاقه وافری به شعر داشت و شعرهای بسیاری در وصف شهدای دفاع مقدس و انقلاب سرودوی در سال ۱۳۵۷ در اداره آموزش پرورش شهرستان دره شهر استخدام  و به عنوان کتابدار در این شهرستان شروع به فعالیت کرد. شهید زینی وند بیشتر اوقات خود را در خدمت به مردم و محرومین می گذراند. وی طی اعزام های متعدد و داوطلبانه بارها به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفت تا اینکه در  اردیبهشت ۵۹ در جبهه به دست دژخیمان بعثی اسیر شد و تا آخرین نفس با آنها مبارزه کردو تن به اسارت نداد و به شهادت رسید.

 

 

بيشتر
 [PageVisit]