صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/8/26 شنبه همزمان با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛ ادای احترام کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان ایلام به مقام شامخ شهیدان همزمان با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان ایلام با حضور در مزار شهدای بهشت رضای ایلام با قرائت فاتحه و عطرافشانی، به مقام شامخ شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، 24 آبان، همزمان با روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان ایلام با حضور در مزار شهدای بهشت رضای ایلام با قرائت فاتحه و عطرافشانی، به مقام شامخ شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

در این مراسم مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، ضمن گرامیداشت یاد این عزیزان، گفت: هرچه داریم از برکت خون پاک شهیدان است؛ این عزیزان جان خود را در راه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از سرزمین ایران اسلامی هدیه کردند. بنابراین وظیفه تک تک ما این است که با کار و تلاش خالصانه و خدمت بی منت به مردم، نگهدار واقعی ارزش ها و پیگیر اهدافی باشیم که شهیدان بزرگ جان خود را در راه آن ها نثار کردند.

بيشتر
 [PageVisit]