صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/8/29 سه‌شنبه همزمان با هفته کتاب انجام شد؛ ایستگاه اهدای کتاب در مصلی شهر ایلام برپا شد به مناسبت هفته کتاب، کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان ایلام با حضور در نماز جمعه، ایستگاه اهدای کتاب در مصلی ایلام برپا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، ۲۵ آبانماه به مناسبت هفته کتاب، کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان ایلام با حضور در نماز جمعه ایلام به امامت حجت الاسلام و المسلمین نورالله کریمی تبار، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر ایلام شرکت کردند.

به گفته مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، برپایی ایستگاه اهدای کتاب از جمله برنامه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام بود که با ایجاد جایگاه های مناسب در مصلی ایلام و اهدای تعداد ۲۱۰۰ جلد کتاب به نمازگزاران باعث ایجاد فضای فرهنگی مناسبی در روز جمعه ۲۵ آبانماه در مصلی شدند.

وی اضافه کرد: تقدیر امام جمعه محترم و تعداد زیادی از نمازگزاران از این اقدام فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان باعث دلگرمی است و انگیزه مضاعفی جهت ادامه این گونه حرکت های مهم فرهنگی می دهد که بدون شک تاثیر فراوانی در عمومی کردن فرهنگ کتابخوانی در بین آحاد مختلف جامعه دارد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام اظهار داشت: ایستگاه اهدای کتاب در محل های برگزاری نماز جمعه این هفته در تمام مراکز شهرستان ها و بخش های مختلف استان و همزمان با مرکز استان برپا و با استقبال فراوانی رو به رو شد.

بيشتر
 [PageVisit]