صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/8/29 سه‌شنبه همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛ کتابخانه آیت الله حیدری ایلامی در شهر ایلام افتتاح شد همزمان با هفته کتاب، کتابخانه آیت الله حیدری ایلامی به عنوان چهل و چهارمین کتابخانه عمومی استان ایلام گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، ۲۸ آبان ماه همزمان با هفته کتاب کتابخانه آیت الله حیدری ایلامی به عنوان چهل و چهارمین کتابخانه عمومی استان ایلام در آیینی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام و جمعی از مدیران حوزه فرهنگی استان ایلام آغاز به کار کرد.

مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام اظهار داشت: ۲ طبقه از ساختمان این مجتمع برای ایجاد کتابخانه عمومی به این نهاد واگذار شده که با نام آیت الله حیدری ایلامی این کتابخانه امروز افتتاح شد. این کتابخانه مجهز به بیش از هشت هزار جلد کتاب است که از این شمار ۵۰۰ جلد نسخ خطی و سنگی با قدمت بالا است.

وی ادامه داد: بخشی از منابع مکتوب این کتابخانه از آثار جمع آوری شده توسط آیت الله حیدری ایلامی و خانواده ایشان و بخشی هم توسط ارگان ها و نهادهای مختلف تامین شده است. در این کتابخانه مجموعه حاشیه ای بر کتاب شرح لمعه که به زبان عربی توسط آیت الله حیدری ایلامی نوشته شده، وجود دارد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی ایلام از عموم مردم برای عضویت در این مرکز به عنوان یکی از ظرفیت های مهم فرهنگی استان دعوت کرد.

مجتمع و کتابخانه آیت الله حیدری ایلام در بلوار شمالی امام خمینی (ره) شهر ایلام قرار دارد.

بيشتر
 [PageVisit]