صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/9/5 دوشنبه با حضور مدیران‌کل تامین اجتماعی و کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ بخش تامین اجتماعی در کتابخانه مرکزی ایلام ایجاد شد بخش تامین اجتماعی در کتابخانه مرکزی ایلام با اهدای بیش از ۴۲۰ جلد کتاب در موضوعات مختلف از سوی اداره کل تامین اجتماعی استان، ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، بخش تامین اجتماعی در کتابخانه مرکزی ایلام با اهدای بیش از ۴۲۰ جلد کتاب در موضوعات مختلف از سوی اداره کل تامین اجتماعی استان، ایجاد شد.

مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با تقدیر از اقدام ارزشمند اداره کل تامین اجتماعی استان، اظهار داشت: تعامل و همکاری متقابل ادارات و سازمان ها در جهت پیشبرد اهداف و ماموریت های سازمانی، همواره راهگشا بوده است. امیدواریم بتوانیم بر مبنای تفاهم نامه منعقده بین دو اداره کل و اهداف ترسیم شده بر مبنای آن، منشأ تحولات مثبتی باشیم.

سهیلا ملکشاهی، مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان ایلام که به منظور تاسیس این بخش در کتابخانه مرکزی ایلام حضور یافت، ضمن تبریک هفته کتاب به کتابداران و کتابخوانان، در این زمینه گفت: ایجاد بخش تامین اجتماعی در کتابخانه مرکزی ایلام در چارچوب تفاهم نامه منعقده و در راستای همکاری های متقابل صورت گرفته است.

وی گفت: همکاری با ادارات و نهادهای فرهنگی جهت بالا بردن سطح آگاهی های عمومی در جامعه، همواره یکی از برنامه های محوری اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام است و مصمم هستیم این تعاملات مثبت تداوم داشته باشد.

ملکشاهی ابراز امیدواری کرد که بخش تامین اجتماعی کتابخانه مرکزی در کنار سایر بخش ها و خدمات این مرکز، بتواند منشأ خیر و برکت برای مردم و مورد استفاده آنها باشد.

سهیلا ملکشاهی، مدیرکل اداره تامین اجتماعی استان ایلام همچنین به عضویت کتابخانه مرکزی ایلام درآمد.

بيشتر
 [PageVisit]