صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/9/10 شنبه با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی؛ تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه‌های عمومی و حوزه هنری استان ایلام منعقد شد در راستای افزایش تعامل و همکاری جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه مفید، تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی و حوزه هنری استان ایلام منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در راستای تعامل و همکاری جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه مفید، تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی و حوزه هنری استان ایلام منعقد شد.

مراد جلیلیان در ابتدای این جلسه گفت: این تفاهم نامه، شانزدهمین تفاهم نامه همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی با ادارات مختلف استان است که خوشبختانه ثمرات و برکات فراوانی برای ما به همراه داشته است. به عنوان مثال کتابخانه بزرگ آیت الله حیدری در شهر ایلام، که از بزرگترین مراکز فرهنگی استان است به دنبال امضای تفاهم نامه با اداره اوقاف و امور خیریه، ایجاد شد.

وی اضافه کرد: با امضای این تفاهم نامه فصل تازه ای از همکاری بین دو اداره آغاز خواهد شد و امیدوارم منشأ خیر و برکت باشد. ما آمادگی همه جانبه خود را برای همکاری متقابل اعلام می داریم و با وجود رسالت فرهنگی دو اداره کل، قطعا زمینه کار مشترک به بهترین شکل ممکن فراهم است.

در ادامه محمدعلی قاسمی، مدیرکل حوزه هنری ایلام ضمن ابراز خرسندی از آغاز فعالیت های مشترک در قالب این تفاهم نامه و تقدیر از فعالیت های خوب اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی، اظهار داشت: حوزه های مشترک زیادی برای همکاری دو اداره فراهم است و پیشنهاد ما تمرکز بر مناطق آسیب پذیر و حاشیه شهرها است که از امکانات فرهنگی کمتری برخوردار هستند. همچنین در زمینه برگزاری جلسات نقد کتاب با تاکید بر آثار نویسندگان بومی، اجرای مسابقات کتابخوانی، استفاده از آثار مکتوب حوزه هنری در کتابخانه های عمومی استان، با توجه به رسالت فرهنگی دو اداره، آمادگی خود را جهت همکاری مشترک اعلام می کنیم.

بيشتر
 [PageVisit]