صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/10/12 چهارشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام انجام شد؛ تقدیر از مدیران ادارات برتر در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی مدیران و کارشناسان ادارات فعال استان ایلام در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در جلسه ای با حضور مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از مدیران و رابطان فرهنگی ادارات فعال در برگزاری جشنواره رضوی تقدیر شد.

در این جلسه از عبدالمجید کشوری، مدیرکل اداره زندان ها و امور تامینی و تربیتی استان و حسین نعمتی، رئیس اداره سلامت این اداره کل به پاس مشارکت فعالانه در جشنواره رضوی و به عنوان سازمان برتر کشوری، همچنین از حبیب الله بخشوده، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام و مریم علی بیگی، کارشناس فرهنگی این اداره کل، با اهدای لوح هایی از طرف دبیرکل نهاد، معاونت توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی و همچنین مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام تقدیر شد.

لازم به ذکر است، در سفر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام به شهرستان دهلران از کبری یوسفی، مسئول کتابخانه مشارکتی هلال احمر شهر دهلران به عنوان کتابخانه مشارکتی برتر استانی در جشنواره رضوی تقدیر شد.

بيشتر
 [PageVisit]