صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/10/15 شنبه با هدف ترویج کتابخوانی انجام شد؛ جمع خوانی «آشپزخانه‌ خانم گیلاس» در کتابخانه پرفسور سمیعی زنجیره علیا نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «آشپزخانه‌ خانم گیلاس» در کتابخانه پرفسور سمیعی زنجیره علیا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، ابراهیم جوانی، مسئول کتابخانه عمومی پرفسور سمیعی زنجیره علیا شهرستان چرداول از برگزاری نشست معرفی و جمع خوانی  کتاب «آشپزخانه‌ خانم گیلاس » خبر داد.

جوانی گفت: نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «آشپزخانه‌ خانم گیلاس» نوشته سیلویا پلات، ترجمه نیلوفر امرایی، با حضور گروهی از اعضای دانش آموز، در کتابخانه پرفسورسمیعی برگزار شد.

مسئول کتابخانه عمومی پرفسور سمیعی در معرفی این کتاب گفت: کتاب «آشپزخانه‌ خانم گیلاس» شامل دو داستان مصور از سیلویا پلات، ویژه کودکان است. در داستان اول، مفاهیم و ارزش‌های زندگی مانند احترام متقابل، دوست‌ داشتن، تلاش برای رسیدن به خواسته‌ها و لذت بردن از داشته‌ها آموزش داده می شود و در داستان دوم کتاب، کودکان با تفاوت‌های فردی یکدیگر آشنا می‌شوند و متوجه می شوند که نباید برای داشته‌های دیگری غبطه خورد، زیرا هر کس توان انجام کاری را دارد و هر کس برای کاری ساخته شده است.

وی در ادامه معرفی کتاب آشپزخانه‌ خانم گیلاس، بیان داشت: تصویرهای کتاب مکمل داستان‌ها بوده و فضاهای خالی صفحه را به خوبی پر کرده است. زبان اثر شیرین و دلچسب است و کودکان سنین ۷-۱۲ سال می‌توانند به راحتی آن را بخوانند. همچنین این کتاب برای اجرای نمایش خلاق پیشنهاد می شود.

بيشتر
 [PageVisit]