صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/10/15 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های استان ایلام؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایوان برگزار شد پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایوان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایوان با حضور مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان توجه به مقوله کتاب و کتابخوانی به عنوان بستر فرهنگی و عامل اساسی توسعه را حائز اهمیت دانست و خواستار مشارکت اعضای انجمن در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی در شهرستان شد.

همچنین محمد رضا صادقی، معاون فرمانداری شهرستان ایوان، ضمن خیرمقدم به حاضران و اشاره به اهمیت کتابخوانی خواستار همکاری ادارات و موسسات مردم نهاد برای توسعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی شد.

در این جلسه مقرر شد فرمانداری ایوان در زمینه تخصیص اعتبار عمرانی برای ساخت کتابخانه شماره ۲ شهر ایوان مساعدت کند؛ لزوم پرداخت بدهی شهرداری شهر ایوان به کتابخانه های عمومی و نیز طراحی و اجرای برنامه های فرهنگی با توجه به ایام الله دهه فجر با همکاری سایر دستگاه ها از دیگر مصوبات این نشست بود.

بيشتر
 [PageVisit]