فهرست

تازه‌ترين اخبار

حجه الاسلام عاملی، مدرس حوزه علمیه شهر مهران؛

درایت و هوشیاری بانوان عامل تحکیم کانون خانواده ها است

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن جشن فرشتگان (ویژه بانوان شاغل)در شهرستان مهران با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی؛ ارشاد اسلامی و حوزه علمیه خواهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن جشن فرشتگان (ویژه بانوان شاغل)در شهرستان مهران با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی؛ فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه علمیه خواهران این شهرستان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عاملی از مدرسین حوزه علمیه مهران، برگزار گردید.
حجت‌الاسلام عاملی در این مراسم گفت:  دشمنان اسلام و ایرانی نقشه های بسیاری برای به انزوا کشاندن نقش زنان در جامعه و خانواده داشتند که با حضور به موقع مردم در صحنه دفاع از انقلاب، نقش برآب شدند.
وی افزود: نقش زنان و مادران در صحنه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی باید پر رنگ تر شود چون با درایت و هوشیاری آنهاست که  کانون خانواده محکم و استوار می ماند.
در این مراسم همچنین شهلا سرواندا‌م، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهران گفت : این برنامه با هدف آشنایی هرچه بیشتر بانوان شاغل در ادارات و سازمان دولتی و عمومی، با زندگی و منش فاطمه زهرا(س) به عنوان الگوی کامل زن مسلمان و همچنین بزرگداشت مقام زن تشکیل شده است.
وی افزود: تجلیل از بانوان شاغل در سطح شهرستان و ارج نهادن به نقش و جایگاه اجتماعی آنها، از دیگر اهداف برگزاری این برنامه می باشد.