فهرست

تازه‌ترين اخبار

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛

طولانی شدن روند اتمام پروژه های عمرانی باعث اتلاف منابع مالی و انسانی می شود

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، خواستار تخصیص بودجه مناسب جهت بهره برداری از پروژه های نیمه تمام کتابخانه های عمومی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، سمیه حیدری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در دیدار با امین دوست محمدی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، با هدف بررسی وضعیت پروژه نیمه تمام کتابخانه های عمومی و تخصیص بودجه مناسب جهت بهره برداری از این طرح ها شد.
 

حیدری در این دیدار با ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه های کتابخانه ای در سطح استان، طولانی شدن روند اتمام آنها را باعث اتلاف منابع مالی و محروم شدن بخشی از مردم از خدمات فرهنگی این طرحها، دانست.
وی همچنین به تقاضاهای متعدد مردم برای احداث کتابخانه اشاره کرد و گفت: در اقدام اولیه از جمله اخذ مجوز ماده 23و اهدای زمین برای پروژه های روستای سرتنگ سیروان، ساختمان کتابخانه های امام سجاد(ع) صالح آباد، شهدای مهر ملکشاهی و زیدبن حمزه(ع) روستای زرانگوش، صورت گرفته است.

 

 
در این دیدار امین دوست محمدی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام، طولانی شدن عمر پروژه های در حال ساخت را آسیب بزرگی عنوان کرد و نیازسنجی و تامین مالی تعریف طرح های جدیدرا از برنامه این سازمان بیان کرد.
توجه به پروژه ها و طرحهای فرهنگی هنری با هدف ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه را مطالبه بحق مردم دانست و از برنامه های کلان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین نگاه مثبت مدیریت ارشد استان به این موضوع، خبر داد.