فهرست

يادداشت و پيام

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام به مناسبت نیمه شعبان 
مدیرکل کل کتابخانه های عمومی استان ایلام در پیامی سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی «عجل الله تعالی فرجه الشریف» و هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان «عج» را به کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان و مردم استان تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ متن پیام سمیه حیدری به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

نیمه شعبان خجسته زادروز دوازدهمین ستاره پنهان آل محمد (ص) و نجات دهنده عالم بشریت است. آن امام همامی که برقرارکننده عدل و داد در جهان بشری خواهد بود و تمامی مظلومان و ستمدیدگان و مسلمانان و دینداران جهان در انتظار ظهورش هستند و برای آمدنش دعا می کنند.
 امید است همه ما در سایه عنایت آن حضرت و تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان و مقام عظمای ولایت، از رهروان راستین راه ولایت و پیروان مکتب اسلام ناب محمدی (ص) باشیم.  
اینجانب لازم می دانم این روز خجسته را که همچنین به بنام سربازان گمنام امام زمان (عج) نام گذاری شده است به حافظان امنیت و سربازان گمنام پاسداری از این مرز و بوم و آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن آرزوی تعجیل در ظهور آن حضرت، از درگاه خداوند متعال مزید توفیقات تمامی مدافعان کشور و تمامی خدمتگزاران راستین به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ظل توجهات حضرت ولی عصر عجل الله و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله‌العالی) مسئلت می‌نمایم.
سمیه حیدری
مدیرکل کل کتابخانه های عمومی استان ایلام