صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود


1399/2/13 شنبه با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و اعضای موسسه راز موفقیت طی اقدامی فرهنگی؛ تعداد 1500 جلد کتاب به کتابخانه مرکزی ایلام اهداء شد مراسم اهدای تعداد 1500 جلد کتاب، از سوی موسسه راز موفقیت با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و سمیه حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و رمضان بشاره صیفی سرپرست کتابخانه مرکزی ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، موسسه راز موفقیت با حضور در کتابخانه مرکزی ایلام، در راستای اهداف فرهنگی خود، طی مراسمی تعداد  1500 جلد کتاب جهت استفاده عموم اهداء کردند.

در این مراسم که سمیه حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در آن حضور داشتند، با تقدیر از اقدامات فرهنگی موسسه راز، حضور گروه ها و انجمن های فرهنگی در کتابخانه های عمومی را حرکتی تاثیر گذار و عامل پویایی این مراکز دانستند و خاطر نشان ساختند: در مجموعه کتابخانه های عمومی تلاش شده است با اقداماتی چون فضاسازی ظاهری، تامین منابع، فعالیت های فرهنگی و آموزش مستمر نیروی انسانی، محیطی جذاب برای حضور مردم فراهم نماییم.

ایشان با استقبال از حضور و هم اندیشی نخبگان فرهنگی استان جهت توسعه کتابخانه های عمومی، گفتند: اماکن فرهنگی متعلق به همه مردم است و ما در راستای اداره بهتر آن ها از ایده ها و پیشنهادات مختلف بویژه اعضاء و مدیران انجمن ها و گروه های فرهنگی استقبال می کنیم.

در ادامه این مراسم، مهدی نظری مرد درختی ایران، از فعالان فرهنگی و محیط زیست استان ایلام و مسئول موسسه راز موفقیت، با تشریح اقدامات و خدمات این گروه، گفتند: ابتدای ورود ما به حوزه عمومی با فعالیت های زیست محیطی و کاشت و پرورش هزاران اصله درخت بود، اما در طول مسیر فعالیت خود، ورود به فعالیت های فرهنگی و در رأس آن ها مقوله کتاب و کتابخوانی احساس شد بنابراین در کنار برنامه ها و سمینارهای آموزشی در زمینه کتابخوانی، اهدای مستمر کتاب جزء فعالیت های ما است.

نظری همچنین اشاره کردند: این دومین برنامه سازمان یافته پیرامون اهدای کتاب به کتابخانه مرکزی ایلام است که از سوی موسسه راز موفقیت و با پیگیری و همکاری سرپرست و کتابداران این کتابخانه انجام می گیرد. امیدواریم فضایی فراهم شود که بتوانیم جلسات آموزشی در این مکان ها را برگزار کنیم.

همچنین در پایان این مراسم، آرش کرمی تعداد 450 جلد و جواد بیگ محمدی تعداد 120 جلد کتاب ارزشمند به این کتابخانه اهداء نمودند و طی نشستی در بخش مرجع کتابخانه مرکزی ایلام، اعضای موسسه راز موفقیت دیدگاه ها و پیشنهادات خود را جهت تداوم همکاری های مشترک و همچنین بهبود و توسعه امر کتابخوانی، با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام مطرح کردند. 

شایان ذکر است در این مراسم زینب شرخانی، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری حضور داشتند.
بيشتر
 [PageVisit]