صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود


1399/2/13 شنبه در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و فرماندار شهرستان بدره مطرح شد؛ ساختمان جدید کتابخانه عمومی شهید مطهری بدره به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام به همراه معاون و کارشناس عمرانی اداره کل جهت بررسی مشکلات ساختمان جدید کتابخانه شهید مطهری و وضعیت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی از درآمدهای شهرداری، با فرماندار شهرستان بدره دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، سمیه حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در دیدار با فرماندار شهرستان بدره، پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی از درآمدهای شهرداری شهر بدره و حجم بالای بدهی سالیان اخیر را از مشکلات اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان برشمردند و خواستار تسریع در حل و فصل آن بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود شدند.

ایشان همچنین تلاش برای آماده سازی ساختمان جدید کتابخانه شهید مطهری و رفع موانع موجود از جمله ایجاد رمپ در مسیر پارک به کتابخانه برای معلولین، صدور پروانه ساختمان جدید و تعیین تکلیف ساختمان قدیمی کتابخانه عمومی شعید مطهری بدره را خواستار شدند و پیگیرهای بیشتر فرماندار شهرستان در این زمینه را مورد تاکید قرار دادند.

در این دیدار یونس آزادی، فرماندار شهرستان بدره، ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی استان، در خصوص نیم درصد سهم کتابخانه ها گفتند: از طریق دفتر امور شهری و شورا های استانداری پیگیری درآمدهای شهرداری بدره و وضعیت پرداختی های آن به کتابخانه ها شده و بر مبنای نظر آن ها پیرامون احقاق حقوق  تصمیم گیری خواهد شد. همچنین در رابطه با ساختمان قدیمی کتابخانه، پیگیری های لازم در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

وی همچنین با توجه ضرورت بهره برداری از ساختمان جدید کتابخانه شهید مطهری بدره، خاطر نشان ساختند: با همکاری ادارات مربوطه، تلاش می کنیم نواقص ساختمان جدید کتابخانه را برطرف، و زمینه افتتاح و بهره برداری آن را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم نماییم.

شایان دکر است پس از این دیدار از ساختمان جدید کتابخانه عمومی شهید مطهری بدره بازدید به عمل آمد.
 
بيشتر
 [PageVisit]