صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/2/17 چهارشنبه طی پیامی؛ فرماندار شهرستان دره شهر مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد کیانوش محمد نژاد فرماندار شهرستان دره شهر، طی پیامی مردم را به مشارکت گسترده و فراگیر در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، کیانوش محمد نژاد فرماندار شهرستان دره شهر، طی پیامی مردم را به مشارکت گسترده و فراگیر در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند متن پیام به این شرح است:

 
                                             
بسم الله الرحمن الرحیم

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گامی ارزشمند در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و همچنین ترویج سنت اهل بیت (ع) و به ویژه سیره و روش زندگانی حضرت ثامن الحجج (ع) است.

آشنا ساختن آحاد جامعه با سیره و روش زندگانی امام رضا (ع) یک وظیفه محسوب می شود و شایسته است تمامی ادارات و سازمان ها در این امر مشارکت جدی داشته باشند. جشنواره کتابخوانی رضوی را می توان یکی از بزرگ ترین مسابقات کتابخوانی در سطح کشور قلمداد کرد به گونه ای که همه می توانند در هر گروه سنی به صورت فردی یا خانوادگی در آن شرکت کنند.

اینک با یاری خداوند متعال، دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سراسر کشور در حال برگزاری است. اینجانب ضمن دعوت از آحاد جامعه و به ویژه شهروندان فرهیخته دره شهری برای مشارکت در این مسابقه فرهنگی بزرگ، از مردم می خواهم که منابع ارزشمند این جشنواره را که حاصل ساعت ها تفکر و اندیشه است، با جان و دل مطالعه کنند و سیره و روش زندگانی آن امام همام را بیش از گذشته الگوی زندگی خویش قرار دهند.

شایان ذکر است مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۹ تعیین شده است. علاقه مندان می توانند جهت شرکت در بخش الکترونیک و دریافت فایل کتاب ها به سایت  WWW.samakpl.ir مراجعه و درصورت بازگشایی کتابخانه های عمومی در بخش مکتوب مسابقه و دریافت امانی کتاب های جشنواره در کتا بخانه های عمومی شهرستان حضور یابند.

                                                                                                             
                                                                                                                   کیانوش محمد نژاد
                                                                                                             فرماندار شهرستان دره شهر
بيشتر
 [PageVisit]