صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/3/3 شنبه طی پیامی صورت گرفت؛ دعوت امام جمعه شهرستان دهلران از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی حجت الاسلام و المسلمین سيد محسن موسوي امام جمعه شهرستان دهلران طی پیامی از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، حجت الاسلام و المسلمین سيد محسن موسوي امام جمعه شهرستان دهلران طی پیامی از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت بعمل آوردند متن پیام به این شرح است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ضیافت الهی، از مردم فهیم و ولایت مدار  شهرستان دهلران دعوت می کنم در جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی شرکت کنند؛ امید است که با همکاری و همیاری تمامی ادارات و عموم مردم شریف و فرهیخته شهرستان، دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با شکوه تر از همیشه برگزار شود.

حال که با این شرایط امکان حضور در اماکن مقدس ائمه معصومین (علیهم السلام) وجود ندارد، جشنواره رضوی فرصت مغتنمی است که می توان با مطالعه کتب مرتبط با سیره این بزرگواران، علاوه بر آشنایی با شیوه زندگی آنان، ارادت خالصانه خود را به ساحت مقدسشان تقدیم نماییم.


شایان ذکر است مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۹ تعیین شده است. علاقه مندان می توانند جهت شرکت در بخش الکترونیک و دریافت فایل کتاب ها به سایت  WWW.samakpl.ir مراجعه و درصورت بازگشایی کتابخانه های عمومی در بخش مکتوب مسابقه و دریافت امانی کتاب های جشنواره در کتا بخانه های عمومی شهرستان حضور یابند.


 
بيشتر
 [PageVisit]