صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/3/3 شنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار شهرستان دهلران از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مجید عسگری فرماندار شهرستان دهلران با صدور پیامی مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مهندس عسگری فرماندار شهرستان دهلران از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

در شرایط کنونی که در خانه ماندن، بهترین راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا است، به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در بستر فضای مجازی برگزار شده تا اوقات فراغت در خانه به کتابخوانی بگذرد.

از آنجایی که مطالعه و کتابخوانی سطح آگاهی را افزایش می دهد و بهترین دوست و یار انسان کتاب است، در این شرایط کتابخوانی می تواند اوقات در خانه ماندن را با هدف افزایش آگاهی توام کند، لذا با توجه به اینکه دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حال برگزاری است از مردم فهیم و فرهنگ دوست شهرستان دهلران دعوت می کنم در این رویداد عظیم فرهنگی شرکت کنند.


شایان ذکر است مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۹ تعیین شده است. علاقه مندان می توانند جهت شرکت در بخش الکترونیک و دریافت فایل کتاب ها به سایت  WWW.samakpl.ir مراجعه و درصورت بازگشایی کتابخانه های عمومی در بخش مکتوب مسابقه و دریافت امانی کتاب های جشنواره در کتا بخانه های عمومی شهرستان حضور یابند.
بيشتر
 [PageVisit]