صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود1399/3/3 شنبه با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی؛ جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار شد با حضور مدیرکل و کارکنان ستاد اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و با رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا و با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی، اولین جلسه شورای اداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، با حضور مدیرکل و کارکنان ستاد اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و با رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا و رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی، اولین جلسه شورای اداری با محوریت بررسی برنامه ها و راهبردهای مجموعه کتابخانه های عمومی استان در سال جاری، برگزار شد.

سمیه حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در این جلسه با اشاره به اهمیت مشارکت در پیشبرد امور گفت: کار جمعی باید مبتنی بر اعتماد متقابل باشد که خود منجر به افزایش انگیزه ها و تقویت حس اعتماد به نفس می شود و این اصل بنیادین باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: کار در حوزه های فرهنگی بویژه بخش کتاب و کتابخوانی از حساسیت ویژه ای برخوردار است و علاوه بر تجربه و دانش مکفی، نگاه عمیق فرهنگی و ظرافت هنری، بایدگروه های هدف را شناسایی و در راستای رفع نیازهای فکری و مطالعاتی آن ها اقدام نمود که این موضوع مسئولیت ما را بیشتر می کند.

حیدری با اشاره به شرایط کنونی کشور بیان داشت: به دلیل همه گیری ویروس کرونا، شرایط ویژه ای بر کشور حاکم شده است از جمله ادارات و سازمان ها مجبورند به خاطر رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی، بخشی از فعالیت های خود را به صورت دورکاری انجام دهند و این موضوع به منزله تعطیلی نیست و صرفاً جهت رعایت بهداشت و حفظ سلامت افراد است ک قطعاً به منزله زمان استراحت و فراغت از کار تلقی نمی شود. این در حالی است که ضمن در دسترس بودن دائمی نیروها، باید با تمام توان در انجام وظایف خود کوشا و پر تلاش تر باشیم.

لازم به ذکر است در این جلسه مصوب شد تمامی همکاران در اجرای برنامه های دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و معرفی آن در بین اقشار مختلف تلاش نمایند. همچنین اطلاع رسانی لازم در زمینه پویش « اهدای کتاب، اهدای آگاهی» در دستور کار قرار گیرد.

ساماندهی منابع کتابخانه ای و مرکز مبادله، استفاده از ظرفیت انجمن خیرین و بازنگری در عملکرد اعضای انجمن، تعویض دوربین های قدیمی کتابخانه ها و تلاش در جهت تجهیز کتابخانه های عمومی فاقد دوربین، از جمله مواردی بودند که مصوب شدند.
بيشتر
 [PageVisit]