صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/4/2 دوشنبه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام؛ جشنواره کتابخوانی رضوی در راستای ترویج فرهنگ علوی است مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام با صدور پیامی مردم را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام، ضمن تقدیر از همت بلند نهاد کتابخانه های عمومی کشور در جهت نشر ارزش های دینی و اسلامی، مردم را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام به این شرح است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
مطالعه و کتابخوانی از سفارشات دین مبین اسلام است که جامعه در پرتو آن به رشد و تعالی می رسد اسلام پرچم دار کتابخوانی بوده و خواهد بود. آنچه که امروز نیاز لاینفک جوامع بشری در همه صحنه ها و عرصه ها تعیین شده، مقوله و مؤلفه بسیار مهم و ارزشمند مطالعه و کتابخوانی است. آثار و برکات مأنوس شده با کتاب و کتابخوانی می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات عدیده و پیچیده جامعه باشد و در واقع سطح نگرش،  اقتدار، امنیت روانی و آرامش را در وجود انسان نهادینه می سازد و می تواند انسان را به اوج قله عزت و افتخار و به فلسفه وجودی خود که همان اشرف مخلوقات است برساند. ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه از مأموریت های خطیری است که نهاد ارزشمند کتابخانه های عمومی به خوبی به آن پرداخته و جشنواره ملی کتابخوانی رضوی از مقوله های مهمی است که اداره کل کتابخانه های عمومی استان در دستور کار قرار داده است. براین اساس انتظار این است که آحاد مختلف مردم خاصه جوانان و نوجوانان عزیز، رزمندگان، خانواده های معظم شهدا، تمامی اقشار فرهیخته و رزم دیده هایی که دفاع مقدس را با جان و مال لمس نموده اند در این امر خطیر و مهم مشارکت نمایند. در پایان لازم می دانم از زحمات عزیزانمان در اداره کل کتابخانه های عمومی استان صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

                                                                سرهنگ پاسدار محمد حسین فولادی
                                                            مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام
شایان ذکر است مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا پایان دی ماه 99 تعیین شده است. علاقه مندان می توانند جهت شرکت در بخش الکترونیک و دریافت فایل کتاب ها به سایت  WWW.samakpl.ir مراجعه و درصورت بازگشایی کتابخانه های عمومی در بخش مکتوب مسابقه و دریافت امانی کتاب های جشنواره در کتا بخانه های عمومی شهرستان حضور یابند.
بيشتر
 [PageVisit]