صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود


1399/4/2 دوشنبه میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت مبارک باد  
                                  
                                                                   

قال الرضا (ع): «مَنْ زَارَ الْمَعْصُومَةَ بِقُمٍّ کمَنْ زَارَنی» امام رضا (ع) می فرمایند: « کسی که معصومه (س) را در قم زیارت کند، مانند آن است که مرا زیارت کرده است.»          
بسم الله الرحمن الرحیم
 
     اول ذی القعده آغاز دهه کرامت ولادت با سعادت حضرت فاطمه کبری (س) ملقّب به معصومه، خواهر بزرگوار حضرت امام رضا (ع) بانویی پاکدامن از شجره طیبه اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و روز دختر را خدمت تمامی هم استانی های عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

     در راستای آشنایی با سیره پاک ائمه معصومیت علیم السلام، دهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با محوریت آشنایی با زندگانی حضرت امام رضا (ع)، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها)، حضرت شاهچراغ (ع) و امام هادی (ع) در حال برگزاری است و مهلت شرکت در جشنواره تا پایان تیر ماه ادامه دارد. این جشنواره به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا (ع) و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب های مسابقه نقاشی، پویش کتابخوان مجازی، نمایش نامه خوانی، اجرای نمایش و روزنامه کتاب، داستان نویسی و چهار گزینه ای برگزار می شود.

    جشنواره یاد شده در راستای اشاعه فرهنگ منور رضوی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برنامه ریزی شده است. در این راستا از تمامی هم استانی های فهیم و اهل فضل در گروه های سنی مختلف دعوت می شود تا با مشارکت در برپایی پرشور جشنواره، از فرصت پیش آمده بهره کافی و وافی را برده و سیل خروشانی از عرض ارادت به ساحت قدسی ائمه عظیم القدر را محقق نمایند. ان شاالله

لینک ورود به جشنواره کتابخوانی رضوی: WWW.samakpl.ir​​​​​​​

                         روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام
بيشتر
 [PageVisit]