صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود

1399/4/2 دوشنبه نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تاکید کردند؛ لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی و برنامه ‌ریزی برای توسعه آن در استان حجت الاسلام و المسلمین دکتر کریمی تبار در دیدار با خانم حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام اظهار داشتند: با ایجاد فرهنگ کتابخوانی بین مردم، زمینه استفاده بیشتر از مکان‌های عمومی مطالعه و خرید کتاب فراهم می شود.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، حجت الاسلام و المسلمین دکتر کریمی تبار در دیدار با خانم حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام اظهار داشت: با ایجاد فرهنگ کتابخوانی بین مردم، زمینه استفاده بیشتر از مکان‌های عمومی مطالعه و خرید کتاب فراهم می شود.

امام جمعه ایلام با اشاره به خدمات ارزنده بنیاد برکت اضافه کرد: اکنون این بنیاد در حال تامین غذای فکری مردم است که باید در اولین فرصت برای احداث کتابخانه در استان با آنان رایزنی شود.

سمیه حیدری مدیرکل امور کتابخانه های استان ایلام نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل اظهار داشت: همکاری و حمایت بنیاد برکت در احداث کتابخانه و زیر ساخت های فرهنگی در استان ایلام ضرورت دارد.

وی خواستار رایزنی حجت الاسلام دکتر کریمی تبار با مسوولان بنیاد برکت، جهت فراهم نمودن زمینه حضور و شرکت آنان در امر احداث کتابخانه در ایلام شد.
بيشتر
 [PageVisit]