صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود

1399/4/2 دوشنبه در راستای پیگیری مسائل کتابخانه های عمومی؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با فرماندار شهرستان دهلران دیدار کرد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در حاشیه جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان دهلران، با هدف تخصیص اعتبارات تملک دارایی با فرماندار این شهرستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، سمیه حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در سفر به شهرستان دهلران و در حاشیه جلسه انجمن کتابخانه ها، با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این دیدار خواستار توجه ویژه مسئولین در خصوص تخصیص اعتبارات شد و گفت: توسعه کتابخانه ها به منزله توسعه و ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه  است. لذا می طلبد تمام دستگاه های اجرایی به ویژه فرمانداران محترم به عنوان شخصیت اول اجرایی هر شهرستان در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند تا شاهد جوامعی فرهیخته و با کمترین آسیب های اجتماعی و فرهنگی باشیم.

حیدری در ادامه به دهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی اشاره کرد و گفت: رسانه ها و مسئولین فرهنگی  نقش بسزایی در آگاهی بخشی جامعه دارند که امید است در این راستا اطلاع رسانی خوبی صورت پذیرد.

وی ضمن تقدیر از مدیر توانمند اداره آموزش و پرورش شهرستان دهلران، اشاره داشت: آموزش و پرورش بیشترین پتانسیل را در سطح جامعه برای اجرای فعالیت های فرهنگی دارد. بنابراین انتظار می رود همانند سنوات پیشین، با استفاده از بستر فضای مجازی ( برنامه شاد )، فرهنگیان و دانش آموزان را به شرکت در این جشنواره ترغیب نمایند.

همچنین در این دیدار، مجید عسگری فرماندار دهلران خواستار پرداخت نیم درصد درآمد های شهرداری ها به کتابخانه ها شد و گفت: همیشه توسعه کتابخانه ها در اولویت کمیته برنامه ریزی شهرستان بوده است.

وی جشنواره رضوی را یک اتفاق  خوب ارزیابی کرد وگفت: باید فضا سازی  مناسب در سطح شهرستان به منظور معرفی این اتفاق ملی انجام پذیرد.
بيشتر
 [PageVisit]