صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/4/3 سه‌شنبه طی پیامی مطرح شد. دعوت نماینده مجلس شورای اسلامی استان از مردم برای حضور در دهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی دكتر سارا فلاحي نماينده مردم استان ايلام در مجلس شوراي اسلامي به مناسبت دهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي طی پیامی با تأكيد بر لزوم تبيين سيره علمي و عملي امام مهرباني ها حضرت امام رضا (ع) و گسترش فرهنگ ناب رضوي، مردم را به شرکت در این جشنواره دعوت کردند.

دكتر سارا فلاحي نماينده مردم استان ايلام در مجلس شوراي اسلامي به مناسبت دهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي طی پیامی با تأكيد بر لزوم تبيين سيره علمي و عملي امام مهرباني ها حضرت امام رضا (ع) و گسترش فرهنگ ناب رضوي، مردم را به شرکت در این جشنواره دعوت کردند.

متن پیام به این شرح است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم

الگو گرفتن آحاد جامعه بويژه جوانان و نوجوانان از زندگی حضرت امام رضا (ع) که نمونه بارز سبك زندگي اسلامي استT می تواند چراغ راه دانايي و بصيرت براي نسل آينده ما بوده و نهادینه شدن اين فرهنگ در سطح جامعه مي تواند در کاهش و رفع  بسياري از مشكلات، نارسائي ها و معضلات اجتماعي و فرهنگي راه گشا باشد.

دهمين دوره جشنواره ملي كتابخواني رضوي از سوي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و بنياد فرهنگي هنري امام رضا (ع) در راستاي ترويج فرهنگ منور رضوي و گسترش فرهنگ كتاب و كتابخواني در بين آحاد مردم، در حال برگزاري است. اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاش های خادمان فرهنگ رضوي که در تبيين و گسترش سيره علمي و عملي امام رضا (ع) نقش موثری ایفا می کنند، از مردم فهيم و ولايت مدار و علاقمندان به خاندان اهل بيت عصمت و طهارت (عليهم السلام) و بويژه دوستداران كتاب استان دعوت مي نمايم در این جشنواره كتابخواني حضوری فعال داشته باشند.

                                                                      سارا فلاحی
                                             نماینده مردم شریف استان ایلام در مجلس یازدهم


شايان ذكر است مهلت شركت در دهمين دوره جشنواره ملی كتابخواني رضوي تا پايان تير ماه 99 تعيين شده است. علاقه مندان مي توانند جهت شركت در بخش الكترونيك و دريافت فايل كتاب ها به سايت WWW.samakpl.ir مراجعه و در صورت بازگشايي كتابخانه هاي عمومي در بخش مكتوب مسابقه و دريافت اماني كتاب هاي جشنواره، در كتابخانه هاي عمومي شهرستان حضور يابند.
بيشتر
 [PageVisit]