صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود


1399/4/16 دوشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ جلسه تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بدره برگزار شد با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، معاون اداره کل، کارشناس حراست و فرماندار شهرستان بدره، جلسه تودیع فرحناز جواهری، رئیس سابق اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بدره و معارفه رویا مهدی پور، رئیس جدید این اداره برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، جلسه تودیع فرحناز جواهری، رئیس سابق اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بدره و معارفه رویا مهدی پور، رئیس جدید این اداره، در محل دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

سمیه حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در این جلسه، با تقدیر از زحمات فرحناز جواهری در امر ساماندهی کتابخانه های عمومی شهرستان بدره، گفتند: همزمان با شکل گیری شهرستان بدره، فرحناز جواهری مسئولیت تشکیل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان را متقبل شدند و در این راه، علاوه بر ساماندهی این مجموعه نوپا، کار توسعه کتابخانه های عمومی و در کنار آن ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در دستور کار خود قرار دادند که خوشبختانه در هر دو زمینه موفقیت های خوبی به دست آورده است.

وی اضافه کرد: رویا مهدی مهدی پور، رئیس جدید این اداره، از نیروهای کوشا و پرتلاش مجموعه کتابخانه ای عمومی است که در مدت زمان حضور خود در مسئولیت کتابخانه عمومی شهید مطهری بدره، طرح ها و برنامه های نوآورانه و مهمی انجام داده است، که در مسئولیت جدید ضمن ادامه برنامه های سابق این اداره، باید تلاش مضاعف داشته تا با هماهنگی فرمانداری شهرستان و سایر ادارات و سازمانهای دولتی و عمومی، طرح های مبتکرانه و خلاقانه ای برای توسعه امر کتاب و کتابخوانی شهرستان بویژه در مناطق کمتر توسعه یافته ارائه و اجرا نماید.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در پایان سخنان خود با تقدیر از فرماندار و مسئولین شهرستان بدره در امر توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، خواستار همکاری مستمر و هدفمند این مجموعه با رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شد.

در بخش دیگری از این جلسه، یونس آزادی فرماندار شهرستان بدره، با تقدیر از تلاش های بی وقفه فرحناز جواهری در امر توسعه کتابخوانی و فعالیت های فرهنگی مرتبط، ابراز امیدواری کرد، رویا مهدی پور به عنوان فردی پرانگیزه و جوان، بتواند در ادامه این راه با تلاش مضاعف برای خدمت رسانی فرهنگی به مردم شهرستان موفق باشد.

وی با حمایت از فعالیت های فرهنگی در سطح شهرستان بویژه حوزه کتاب و کتابخوانی، بیان داشتند: بنای ما بر همکاری و ارتباط مستمر است و تمام دستگاه های خدمت رسان در زمینه گوناگون به عنوان مجموعه تلقی می شوند که رسالت واحدی را دنبال می کنند و در این میان دستگاه های فرهنگی مسئولیت سنگین تری به عهده دارند و باید تلاش نمایند علاوه بر ارتقای سطح فرهنگی و هنری شهرستان، به رشد و تعالی روحی و روانی مردم کمک کنند.

لازم به ذکر است فرحناز جواهری از سال 1392 تاکنون مسئولیت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بدره را بر عهده داشتند و رویا مهدی پور رئیس جدید این اداره، مسئولیت اداره کتابخانه عمومی شهید مطهری بدره را عهده دار بوند.
بيشتر
 [PageVisit]