صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/4/16 دوشنبه طی پیامی صورت گرفت؛ دعوت مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام به شرکت در جشنواره رضوی مظفر علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیامی، عموم مردم به ویژه جوانان و ورزشکاران را به مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت نمود

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مظفر علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان در پیامی، عموم مردم به ویژه جوانان و ورزشکاران را به مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت نمود.
 
« بسم الله الرحمن الرحیم »
 
جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی بسیار ارزشمند و والا در جهت شناخت فرهنگ و سیره  ائمه معصومین (ع) بویژه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) امام مهربانی ها و در نتیجه شناخت مفاهیم مذهبی و دینی است. به همین منظور دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف نهادینه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام آغاز شده است.

اینجانب ضمن آرزوی عافیت و تندرستی برای هم استانی های عزیز،  از همه ورزشکاران و همه عموم مردم شریف استان ایلام، به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان را به شرکت در دهمین دوره از جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی دعوت می کنم.

شايان ذكر است مهلت شركت در دهمين دوره جشنواره ملی كتابخواني رضوي تا پايان تير ماه 99 تعيين شده است. علاقه مندان مي توانند جهت شركت در بخش الكترونيك و دريافت فايل كتاب ها به سايت WWW.samakpl.ir مراجعه و در صورت بازگشايي كتابخانه هاي عمومي در بخش مكتوب مسابقه و دريافت اماني كتاب هاي جشنواره، در كتابخانه هاي عمومي شهرستان حضور يابند.

 
بيشتر
 [PageVisit]