صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود1399/6/8 شنبه به مناسبت هفته دولت؛ ساختمان جدیدکتابخانه عمومی شهید مطهری بدره به بهره برداری رسید به مناسبت هفته دولت و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، امام جمعه و فرماندار شهرستان بدره، ساختمان جدیدکتابخانه عمومی شهید مطهری بدره به بهره برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت هفته دولت و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی موسوی، امام جمعه شهر بدره، یونس آزادی، فرماندار شهرستان بدره، سمیه حیدری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و دیگر مسئولین شهرستان، ساختمان جدید کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر بدره به بهره برداری رسید.

سمیه حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در آئین افتتاحیه این پروژه، گفت: عملیات ساخت ساختمان جدید کتابخانه عمومی شهید مطهری بدره در سال 1395 در زمینی به مساحت 200 متر مربع آغاز شد که با همت همکاران اداره کل کتابخانه ها، اداره کل راه و شهرسازی استان به عنوان مجری پروژه، بنیاد برکت، فرمانداری، شهرداری و شورای شهر بدره به عنوان حامیان این طرح، امروز شاهد افتتاح و بهره برداری آن هستیم.

وی در ادامه بیان کرد: این کتابخانه در 2 طبقه و با زیربنای 400 متر مربع شامل بخش های کودگ و نوجوان، پایگاه اصلی، مرجع، نشریات و سالن مطالعه برادران و خواهران ساخته شده و برای ساخت آن مبلغ 11 میلیارد ریال از اعتبارات دولت و یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال از سوی بنیاد برکت هزینه شده و همچنین مبلغ 700 میلیون ریال تجهیزات جدید کتابخانه ای نیز برای آن خریداری شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، کتابخانه عمومی شهید مطهری بدره تعداد 612 نفر عضو فعال، 19هزار و پانصد عنوان کتاب و 26 هزار و پانصد و بیست و پنج نسخه کتاب دارد که از امروز به صورت رسمی فعالیت خود را در ساختمان جدید آغاز کرده است.

لازم به ذکر است شهرستان بدره با 630 کیلومتر مربع مساحت  و بیش از 18 هزار نفر جمعیت در فاصله 85 کیلومتری جنوب شرقی مرکز استان ایلام واقع شده و دارای 2 بخش، 4 دهستان و 27 روستا است. شایان ذکر است شهر بدره به عنوان مرکز شهرستان، 5500 نفر جمعیت دارد.
بيشتر
 [PageVisit]