صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/6/13 پنجشنبه در راستای توجه به شناخت کودکان به مقوله کتابشناسی؛ کتابشناسی کودکان تدوین و ارائه خواهد شد به همت منا طاوسی کتابدار بخش کودک کتابخانه عمومی مرکزی ایلام در راستای کمک به شناسایی کتاب های منتشر شده پیرامون حوزه کودکان، کتابشناسی منابع مکتوب چاپ شده در بازار نشر به همراه تصاویر روی جلد و خلاصه آثار موجود تدوین و منتشر خواهد شد.

به همت منا طاوسی کتابدار بخش کودک کتابخانه عمومی مرکزی ایلام در راستای کمک به شناسایی کتاب های منتشر شده پیرامون حوزه کودکان، کتابشناسی منابع مکتوب چاپ شده در بازار نشر به همراه تصاویر روی جلد و خلاصه آثار موجود تدوین و منتشر خواهد شد.


ایشان در خصوص طرح کتابشناسی کودکان اشاره کردند: شناسایی و تجمیع آثار مرتبط منتشر شده در گروه سنی کودکان، کمک شایانی در انتخاب کتاب متناسب با علایق کودک و شناخت والدین از آثار موجود در بازار کتاب خواهد کرد.  

در این اثر تلاش شده است تا براساس ساختاری مناسب و منسجم به قالب های فیزیکی کتاب کودک از حیث کاربردی توجه شود. و امکان طراحی نرم افزاری کتابشناسی در سیستم عامل ویندوز و اندروید نیز پیش بینی شده است که پس از اتمام فرآیند ها رونمایی خواهد شد.

منا طاوسی در ادامه اظهار داشت: مسیر شکل گیری کتابشناسی کودک عیناً برای گروه سنی نوجوان نیز برنامه ریزی شده که همزمان تلاش می شود این مهم نیز به مرحله اجرا برسد و در اختیار مخاطبان نوجوان قرار گیرد.
بيشتر
 [PageVisit]