صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/8/10 شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ کتابخانه عمومی شهر توحید هلیلان به زودی به بهره برداری می رسد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام به همراه مسئولین بنیاد علوی از کتابخانه ها و پروژه های شهرستان هلیلان بازدید نمود

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در سفر به شهرستان هلیلان به همراه مسئولین بنیاد علوی از کتابخانه های عمومی فردوسی و پروژه کتابخانه شهر توحید بازدید نمود.

وی در بازدید از کتابخانه فردوسی کهره با اشاره به تخصیص اعتباری به مبلغ 300 میلیون ریال از سوی بنیاد علوی برای تعمیر و تجهیز کتابخانه های این شهرستان، ابراز امیدواری کرد با حل مشکلات ضروری این مراکز، فضای بهتری برای استفاده مردم بویژه کودکان و نوجوانان فراهم شود.

حیدری همچنین با حضور در محل پروژه کتابخانه شهر توحید، روند آماده سازی آنرا مثبت ارزیابی کرد و از همکاری فرمانداری شهرستان هلیلان، هیئت امنای مسجد صاحب الزمان و بنیاد علوی، تقدیر بعمل آورد.

لازم به ذکر است کتابخانه عمومی شهر توحید در طبقه فوقانی مسجد صاحب الزمان و با تخصیص اعبتاری به مبلغ دو میلیارد ریال از سوی بنیاد علوی، در حال آماده سازی است.

 
بيشتر
 [PageVisit]