صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/8/24 شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های متنوعی در کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار می شود در هفته کتاب و کتابخوانی، برنامه های فرهنگی متنوعی با راعایت پروتکل های بهداشتی در هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های متنوعی در کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار می شود
سمیه حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این زمینه، گفت:به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از آن، برنامه های متنوع مرتبط با هفته کتاب و کتابخوانی به شکل غیرحضوری و در بستر فضای مجازی از روز شنبه ۲۴ آبانماه و به مدت یک هفته برگزار خواهند شد. همچنین مراسم تجلیل از فعالین حوزه کتابخوانی، کتابداران کتابخانه های عمومی و برگزیدگان دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در روز سوم آذر و به صورت مجازی برگزار می گردد.
وی در تشریح این برنامه ها، اظهار داشت: برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در استان باغبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا در روز شنبه ۲۴ آبانماه آغاز  و شرکت در برنامه ملی بزرگداشت هفته کتاب، برگزاری مسابقه کتابخوانی با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش، آموزش مدیر یت فضای مجازی و آسیب های اجتماعی با مشارکت نیروی انتظامی استان برای کتابداران در فضای مجازی و جذب کتب اهدایی از سوی مردم فرهنگ دوست استان و ... در طول این هفته انجام خواهد گرفت.
بيشتر
 [PageVisit]