صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/8/24 شنبه طی پیامی؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام آغاز هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت همزمان با آغاز بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام طی پیامی این ایام را به دست اندرکاران حوزه کتاب و کتابخوانی، تبریک گفت.

 
همزمان با آغاز بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، سمیه حیدری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام طی پیامی این ایام را به دست اندرکاران حوزه کتاب و کتابخوانی، تبریک گفت.
متن پیام به این شرح می باشد:
کتاب مادر تمدن ها و نیز عصاره آنهاست(مقام معظم رهبری مدظله العالی)
بی شک کتاب گنجینه بی بدیلی است که معرفت  را به ارمغان می‌آورد کتاب، میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش، عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه زندگی بشر است که نقطه‌ی آغاز رسالت و دعوت اسلامی نیز بر مبنای آن شکل گرفت و اعجاز اسلام، کتاب قرآن و راه رسیدن به اعماق آن تأمل و تدبر در آن است.
مطالعه کتاب و کتابخوانی از دغدغه های اصلی فرهنگ ایران اسلامی و ضرورت جامعه امروزی است که ترویج، تقویت و اشاعه فرهنگ آن نیازمند عزم ملی و مستلزم الگوپذیری از بزرگان دین است که این امر مهم همراهی و مشارکت تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی را می طلبد.
لذا اینجانب ضمن بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی ، و گرامیداشت یاد و خاطره علامه طباطبایی مفسّر بزرگ قرآن  این مناسبت را به همه کتابداران، نویسندگان، مترجمان، پدیدآورندگان و دست اندرکاران عرصه اندیشه، چاپ و نشر کتاب  تبریک و تهنیت عرض نموده و از همت والای آنان در این امر خطیر قدردانی می نمایم.
 
بيشتر
 [PageVisit]