صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/8/28 چهارشنبه به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی؛ كارگاه آموزشی پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در فضاي مجازي برگزار شد كارگاه آموزشی با عنوان پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در فضاي مجازي با همكاري اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و معاونت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي نيروي انتظامي استان برگزار شد.  

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، كارگاه آموزشی با عنوان پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در فضاي مجازي با همكاري اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و معاونت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي نيروي انتظامي استان برگزار شد.
این کارگاه آموزشی به شکل غیر حضوری و از طریق اسکای روم و با مشارکت کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار شد و هدف آن آشنایی با شیوه ها و روش های وقوع جرایم اینترنتی بود.
در این برنامه، کارشناس معاونت پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي نيروي انتظامي استان، با ارائه مفاهیم و شیوه های جرایم اینترنتی، مستنداتی از وقایع صورت گرفته در این ارتباط در سطح استان و کشور را، ارائه نمود.

بيشتر
 [PageVisit]