صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/10/14 یکشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ مراسم معارفه سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهران برگزار شد مراسم معارفه سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهران در محل فرمانداری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مراسم معارفه شهلا سرواندام، سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان مهران با حضور سمیه حیدری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و اسد قاسمی، فرماندار این شهرستان برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این مراسم، گفت: تجربه و دانش تخصصی در کنار تعهد و پاکدستی مهمترین ملاکهای مورد نظر در انتصاب روسای ادارات و مسئولین کتابخانه های عمومی می باشد.

وی افزود: کتابخانه های عمومی وظیفه مهم و حساس تغذیه روح و روان و هدایت فکری جامعه را بر عهده دارند و این موضوع حساسیت امر سیاست گذاری و فعالیتهای اجرایی مرتبط با حوزه کتاب و کتابخوانی را بیشتر می کند.

حیدری در ارتباط با انتصاب سرپرست جدید اداره کتابخانه های شهرستان مهران، اظهار داشت: شهلا سرواندام جزو نیروهای با تجربه مجموعه کتابخانه های عمومی است که سالها در حوزه کتابداری و فعالیتهای فرهنگی انجام وظیفه نموده است و با اشرافی که بر حوزه کاری خود دارد، قطعا منشاء تحولات مثبتی در امور فرهنگی شهرستان خواهد بود.

همچنین فرماندار شهرستان مهران در این مراسم با تبریک انتصاب سرپرست جدید اداره کتابخانه های شهرستان، گفت: حساسیت فعالیتهای حوزه کتاب و کتابخوانی و مسئولیت اجتماعی بالای آن اقتضا می کند افراد متولی این امور، با سعه صدر و مدارا با عموم مردم تعامل داشته باشند.

وی اشاره نمود: ترویج فعالیتهای فرهنگی، نوآوری و خلاقیت در خدمات کتابخانه ای و تلاش جهت جذب گسترده اعضاء کتابخانه های عمومی، مهمترین انتظارات از سرپرست جدید کتابخانه های عمومی شهرستان است و این امر با تعامل مثبت با ادارات فرهنگی و نهادی عمومی فعال در این زمینه قابل تحقق است.
بيشتر
 [PageVisit]