صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/10/20 شنبه با حضور جمعی از شعرا و دوستداران شعر و ادب؛ محفل ادبی «نون» کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) دره شهر افتتاح شد مراسم افتتاحیه محفل ادبی نون کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) دره شهر با حضور جمعی از شعرا و دوستداران شعر و ادب به صورت مجازی برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مراسم افتتاحیه محفل ادبی "نون" کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) دره شهر با حضور حمزه اولاد، دبیر محفل و جمعی از شعرا و دوستداران شعر و ادب به صورت مجازی برگزار شد.

سید هوشنگ طاهری، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دره در این زمینه گفت: برپابی محافل ادبی در راستای سیاست های نهاد کتابخانه های عمومی کشور بر مبنای گسترش عدالت فرهنگی در جامعه و اهمیت ویژه به شعر و ادبیات می باشد.

وی افزود: محافل ادبی فرصت جدیدی برای رشد قابلیت های ادبی و سازماندهی شعرا و نویسندگان و همچنین تبدیل کتابخانه ها ی عمومی به پایگاه های فرهنگی، ادبی و اجتماعی فراهم می کنند.

 طاهری اظهار داشت: کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) این قابلیت و پتانسیل  را دارد که محل رفت و آمد شعرا و نویسندگان شهرستان باشد و از این حیث فرصت خوبی را برای نوجوانان بوجود آورده است، که با شعرا ارتباط داشته باشند  تا بعنوان نویسندگانی چیره دست صاحب آثار ارزشمندی باشند.

لازم به ذکر است در این مراسم  که بمناسبت یکمین سالگرد سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش برگزار گردید، حمزه اولاد، دبیر محفل ادبی«نون»، علی نظری محمد رحمی‌زاد و محمود عزیزنژاد از اعضای این محفل در وصف شهید سلیمانی سروده های خود را قرائت نمودند.
بيشتر
 [PageVisit]