صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/10/20 شنبه با همکاری کتابخانه های عمومی امام رضا (ع ) مهران و امیرکبیر آبدانان؛ نشست کتابخوان مجازی با موضوع شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد نشست کتابخوان مجازی با موضوع زندگی و شخصیت شهید قاسم سلیمانی با همکاری کتابخانه های عمومی امام رضا(ع) مهران و کتابخانه امیرکبیر آبدانان برگزار گردید.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، نشست کتابخوان مجازی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی با ارائه و معرفی پنج اثر و با همکاری کتابخانه های عمومی امام رضا(ع) مهران و امیرکبیر آبدانان برگزار گردید.

این نشست که به همت کلثوم وحیدی نیا، کتابدار کتابخانه عمومی امام رضا(ع) مهران و میترا سبزی مسئول کتابخانه امیرکبیر آبدانان و با حضور کتابدارانی از کتابخانه های عمومی استانهای بوشهر و خوزستان برگزار شده، به معرفی کتاب هایی با موضوع سبک زندگی حاج قاسم سلیمانی پرداخته شد.

در این نشست  پنج کتاب با عنوان ذیل ارائه و بررسی شد:

1- کتاب بچه های حاج قاسم/ به قلم افسر فاضلی شهربابکی/ انتشارات فاتحان/ ارائه شده توسط کلثوم وحیدی کتابدار کتابخانه عمومیامام رضا(ع) مهران
این کتاب مروری بر بخش کوچکی از خاطرات رزمندگان غیور لشکر پیروز ۴۱ ثارالله کرمان در طول دوران دفاع مقدس است که از زبان یادگار دفاع مقدس آزاده سرافراز سردار حسین معروفی نگاشته شده است.

2- کتاب سربازان سردار/ به قلم مرتضی کرامتی / نشر سه نقطه / ارائه شده توسط خانم پورمقدم از کتابداران کتابخانه های عمومی استان خوزستان
کتاب «سربازان سردار» درباره رشادت ها وشجاعت های سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم بحث کرده و به طور مفصل و مصور به تشریح زندگانی آنان پرداخته است عشق به اهل بیت علیهم السلام و زندگی معنوی وعارفانه شهدای مدافع حرم بخشی از زندگی آن عزیزان را نشان می دهد.

3- من قاسم سلیمانی هستم/  به قلم محمد حسینخانی / نشر مبشر / ارائه شده توسط خانم احسانی فر از کتابداران کتابخانه های عمومی استان بوشهر
کتاب کتاب من قاسم سلیمانی هستم مراحل مختلف زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از تولد تا شهادت برای اینده سازان این مرز و بوم روایت می کند.

4-کتاب سلیمانی عزیز/  جمعی از نویسندگان / نشر حماسه یاران / ارائه شده توسط وهاب پوررضا از کتابداران کتابخانه های عمومی استان خوزستان
این اثر حاصل مصاحبه ها، گفتگوها و خاطرات شفاهی دوستان، هم رزمان و آشنایان شهید سلیمانی که سعی دارد با قلمی ساده و دلنشین، گوشه ای از زندگی مرد همیشه در صحنه جبهه مقاومت را پیشکش نگاه خوانندگان کند.

5- کتاب  آن بیست و سه نفر / احمد یوسف زاده / انتشارات سوره مهر / ارائه شده توسط خانم کریمی از کتابداران کتابخانه های عمومی استان خوزستان
کتاب آن بیست و سه نفر اثر احمد یوسف زاده حاوی خاطرات بیست و سه نوجوانان است که توسط ارتش بعث، در عملیات بیت المقدس به اسارت درآمدند و دیکتاتور عراق سعی داشت از این نوجوانان برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران استفاده کند.

 


بيشتر
 [PageVisit]