صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/10/21 یکشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ بوستان در حال احداث در محله مصلی ایلام به نام کتاب نام گذاری می شود مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام از نام گذاری بوستان در حال احداث مصلی شهر ایلام به نام کتاب، خبر داد

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، سمیه حیدری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام پس از دیدار با عبدالرضا پورخلیل، رئیس کمیسون فرهنگی شورای شهر ایلام  از نام گذاری بوستان در حال احداث محله مصلی شهر ایلام به نام کتاب، خبر داد.

وی در این زمینه گفت: نام گذاری یکی از بوستانها یا میادین اصلی شهر ایلام به نام کتاب جزو مطالبات کتاب دوستان این شهر می باشد و خوشبختانه این موضوع با طرح در کمیته نام گذاری شورای شهر محقق گردیده است.

حیدری افزود: نام گذاری این بوستان به نام کتاب یک اقدام صرفا نمادین نیست بلکه در صدد هستیم که با توجه به فضای فیزیکی مناسب و موقعیت شهری و فرهنگی ویژه آن، یک باب کتابخانه عمومی و یا مکانی بنام سرای کتاب در آن تاسیس کنیم و حتی قابلیت ایجاد یک مجتمع بزرگ فرهنگی یا فرهنگ سرا را هم دارد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با تقدیر از همراهی اعضای شورای شهر و شهردار ایلام، توسعه زیرساختهای فرهنگی در این محله را یک ضرورت دانست و ابراز امیدواری کرد که با کمک مردم و دستگاههای دولتی این امر مهم محقق شود.


لازم به ذکر است بوستان مذکور در در محله مصلی ایلام و حدفاصل میدان دادگستری و بیمارستان شهدای زاگرس واقع شده و عملیات اجرایی آن توسط شهرداری ایلام آغاز شده است.
بيشتر
 [PageVisit]