صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1399/11/19 یکشنبه با هدف جابجایی کتابخانه عمومی امام سجاد (ع)؛ جلسه مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و شهرداری صالح آباد برگزار شد جلسه مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و شهرداری صالح آباد در خصوص اهدای زمین برای احداث ساختمان جدید کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) برگزار شد.

 
جلسه مکان یابی و اهدای زمین جهت احداث ساختمان جدید کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) با حضور سمیه حیدری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و جلال محمدی شهردار صالح آباد برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این جلسه بر ضرورت جابجایی این کتابخانه با توجه به موقعیت نامناسب آن برای دسترسی عموم مردم تاکیدکرد.

وی همچنین با اشاره به اهمیت شهر صالح از منظر توریستی و وجود مقبره امام زاده« علی صالح» و همچنین پذیرایی هزاران نفر از زوار و دوستدار اهل البیت عصمت و طهارت(ع)، خواستار همکاری مسئولین این شهر جهت احداث ساختمان درخور شان برای کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) در مکان و موقعیتی مناسب شد.

در این جلسه جلال محمدی، شهردار صالح آباد با اذعان به اهمیت کتابخانه امام سجاد(ع) به عنوان یک مرکز فرهنگی مهم برای این شهر، از جابجایی آن به مکانی مناسب و قابل دسترس عموم شهروندان استقبال کرد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و شهردار صالح آباد به همراه کارشناسان مربوطه از زمین پیشنهادی برای احداث ساختمان امام سجاد(ع) واقع در پارک جوان شهر صالح آباد بازدید نمودند.

بيشتر
 [PageVisit]